Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs
Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs
Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs

Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs (PF9046)

0,00
Fiyat : ₺69,90(KDV Dahil)
₺7,77 'den başlayan taksitlerle

ADET

Artır Azalt

Doğum günü partisi hazırlamak için en önemli detaylardan biri de parti süsleridir.

Parti süsleri, parti alanını güzelleştirmenin yanında parti konseptini de yansıtır. Eğer siz de doğa ve bahar temasına uygun bir parti düzenlemek istiyorsanız, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs tam size göre!

Bu banner süs, pastel renkli papatya ve kelebek şeklinde kartonlardan oluşur. Kartonlar, istediğiniz uzunlukta bir iple birbirine bağlanır ve duvar, kapı veya pencere gibi yerlere asılır.

Bu banner süs ile parti alanını cıvıl cıvıl bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Ayrıca doğum günü pastası, masası veya arkası gibi alanları da bu banner süs ile süsleyerek harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs, kaliteli malzemeden üretilmiştir ve kolayca monte edilebilir.

Farklı renk ve boyut seçenekleri ile parti konseptinize uygun olanı seçebilirsiniz. Doğum gününüzü daha özel ve şık hale getirmek için Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs’ü tercih edin!

Instagram
#partifabrik INSTAGRAM

Güncel fırsatlarımızdan yararlanmak için bizi Instagram'da takip edin.

Etiketler
Kelebek, Kelebek Papatya, Kelebek Papatya Temalı, Kelebek Papatya Temalı Soft, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Tonlar Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Banner, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Pastel Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Tonlar, Kelebek Papatya Temalı Soft Tonlar Banner, Kelebek Papatya Temalı Soft Tonlar Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Tonlar Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Banner, Kelebek Papatya Temalı Soft Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Soft Süs, Kelebek Papatya Temalı Pastel, Kelebek Papatya Temalı Pastel Tonlar, Kelebek Papatya Temalı Pastel Tonlar Banner, Kelebek Papatya Temalı Pastel Tonlar Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Pastel Tonlar Süs, Kelebek Papatya Temalı Pastel Banner, Kelebek Papatya Temalı Pastel Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Pastel Süs, Kelebek Papatya Temalı Tonlar, Kelebek Papatya Temalı Tonlar Banner, Kelebek Papatya Temalı Tonlar Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Tonlar Süs, Kelebek Papatya Temalı Banner, Kelebek Papatya Temalı Banner Süs, Kelebek Papatya Temalı Süs, Kelebek Papatya Soft, Kelebek Papatya Soft Pastel, Kelebek Papatya Soft Pastel Tonlar, Kelebek Papatya Soft Pastel Tonlar Banner, Kelebek Papatya Soft Pastel Tonlar Banner Süs, Kelebek Papatya Soft Pastel Tonlar Süs, Kelebek Papatya Soft Pastel Banner, Kelebek Papatya Soft Pastel Banner Süs, Kelebek Papatya Soft Pastel Süs, Kelebek Papatya Soft Tonlar, Kelebek Papatya Soft Tonlar Banner, Kelebek Papatya Soft Tonlar Banner Süs, Kelebek Papatya Soft Tonlar Süs, Kelebek Papatya Soft Banner, Kelebek Papatya Soft Banner Süs, Kelebek Papatya Soft Süs,
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR