5 Adımda Evde Doğum Günü ve Parti Süsleme Fikirleri

5 Adımda Evde Doğum Günü ve Parti Süsleme Fikirleri

 

 

 

 

EVDE PARTİ YAPMANIN 5 BASİT YOLU

Önümüzdeki  günlerde özel bir anı mı kutluyorsunuz? Korona kısıtlamaları nedeniyle partiniz iptal mi edildi? Hepimiz evde kalarak Covid-19  için üzerimize düşeni yapmalıyız, bu yüzden evdeki kutlamamızda yaratıcı olmak hiç bu kadar kolay olmamıştı!

Sevdiklerinizle evde parti yapmanın 5 basit yolunu keşfetmek için okumaya devam edin ve kişi sayısı ne olursa olsun bu özel anların daha da unutulmaz olmasını sağlayın.

 

  1. İKRAMLAR
    Kabul edelim, parti ikramsız parti değildir! Neden çocuğunuzu kendi doğum günü partisi pastasını ve/veya doğum günü kutlaması  için özel ikramları hazırlamaya dahil etmiyorsunuz? Aslında çok basit biraz süs krema hazır bir kek veya kendi yaptığınız bir kekte olabilir.Mini kurabiyeler cupcake ve atıştırmalılar taze sıkılmış limonata ve portakal suyu gibi evde çok basit malzemelerle hazırlayabileceğiniz harika sunumlar.Geçenlerde küçük oğlum Rüzgar Gece nin yarım yaş / Half Birthday Partisi için, ahşap naturel tarzdan ilham alıp pastaya ahşap tavşanlı ve havuçlu bir doğumgünü pasta süsü yaptım  ve kenarlarına fırında kuruttuğum portakal dilimleri ve birkaç adet kabuk tarçın ile muhteşem bir doğum günü pasta yarattım. Fotoğraf çekimi için de pastama farklı birkaç model doğumgünü pastasüsü hazırlamak istedim. İlk olarak yine natürel Retro renklerde mini balonlarla balonlu pasta süsü hazırladım birde parti hayvanları temalı 5 parçalı bir pasta süsü hazırladım  ,sizin için tüm resimleri paylaşıyorum İnternet sitemizde alışveriş yapabileceğiniz evde yapılan doğum günü kutlamaları  için mükemmel olan özel yapım pasta süsleri de dahil olmak üzere çok çeşitli doğumgünü pasta aksesuarlarımız mevcut.Göz atmayı unutmayın.